Nie Szukaj Wysokie I Niskie, Dowiedz Się Więcej O Witaminy Tutaj

Mówi się raz po raz, że powinniśmy przyjmować więcej warzyw niż jakiekolwiek inne źródło składników odżywczych, nawet jeśli wiele osób koncentruje się na mięsie na białko. Jest to całkowicie możliwe, aby uzyskać białka z innych źródeł i mają bardziej zróżnicowaną dietę! Czytaj dalej, aby uzyskać kilka przydatnych wskazówek.

Nie zakładaj, że zawsze bezpiecznie jest przyjmować wszelkie witaminy, które chcesz. Jeśli masz pewne warunki zdrowotne, może to być bardzo niebezpieczne, aby wziąć pewne. Należy również zachować ostrożność, jeśli wziąć leki na receptę, ponieważ biorąc niektóre witaminy mogą powodować negatywne interakcje z nimi.

Witaminy i minerały to świetny sposób, aby zapobiec starzeniu się i zachować ten młodzieńczy wygląd i odporność mieliśmy w naszych młodszych czasach. Jak się starzeć, masz tendencję do rozpoczęcia wymagających więcej składników odżywczych w postaci witamin i minerałów, aby utrzymać skórę miękką, odeprzeć przeziębienia i promowania energii, że będziemy spożywać znacznie szybciej, opierając się tylko na żywności jemy.

Dwa z najlepszych źródeł witaminy D to ekspozycja na słońce i mleko. Jeśli nie jesteś wielkim pijącym mleko lub nie spędzasz dużo czasu na słońcu, powinieneś wziąć suplement z witaminą D. Witamina D chroni kości i chroni je przed kruchością.

Najlepszym źródłem witamin i minerałów są świeże owoce i warzywa. Upewniając się, że jeść co najmniej pięć porcji warzyw i owoców każdego dnia może pomóc zapewnić Ci wszystkie witaminy i minerały, które trzeba być zdrowym. Aby uzyskać najlepsze wyniki, jeść je surowe lub bardzo lekko gotowane na parze lub kłusownictwo.

Jeśli czujesz, że jest więcej można zrobić, aby poprawić swoją dietę, prawdopodobnie masz rację. Ten artykuł powinien dać ci dobre miejsce do rozpoczęcia, i nie ma czegoś takiego jak zbyt wiele badań. Upewnij się, aby porozmawiać z lekarzem i dowiedzieć się, co jest dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.